CENTRUM SERWISOWE AGD ELEKTROPOZ POZNAŃ

Szybki kontakt z serwisem

Serwis AGD Elektropoz
ul. kolejowa 1/3, 60-715 Poznań Grunwald
tel.505 814 831, tel.61 866 61 24
Czynne od pn do pt w godzinach 8:00 -16:00

Menu witryny

Zajmujesz się naprawami bądź też chcesz sam usunąć prostą usterkę w swoim urządzeniu AGD i poszukujesz sprawdzonego dostawcy części?

Zajmujemy się sprzedażą części AGD głównie takich producentów jak Electrolux, AEG, Zanussi, Candy, Hoover, Liebherr, Whirlpool, Indesit, Ariston, Bosch

W naszej ofercie znajdą Państwo części do urządzeń AGD takich jak lodówki, pralki, zmywarki oraz do mniejszych urządzeń AGD np do odkurzaczy, okapów, płyt gazowych. Dużą ilość części posiadamy na miejscu, można do nas zadzwonić i dowiedzieć się jaka jest cena na daną części oraz jaka jest jej dostępność.

W stałej sprzedaży posiadamy części do urządzeń AGD w doskonałych cenach. Znajdziesz u nas pompy, grzałki, moduły elektroniczne, uszczelki i fartuchy, bębny i układy piorące, maskownice, amortyzatory, filtry, węże, zraszacze i śmigła, wyświetlacze i klawiatury, iskrowniki, termopary, półki i balkoniki do lodówek, termostaty, hydrostaty (presostaty)  oraz różnorodne akcesoria jak na przykład pojemniki na sztućce do zmywarek.

 

Polecamy firmy opinie oraz komentarze: